KONTAKT

 

 

 

Dynamic Technology Sp. z o.o.

 

Polska, 32-500 Chrzanów, Fabryczna 12

NIP 6342818043  REGON 243255967  KRS 0000466215

ZAMÓWIENIA: handel@dynamic.pl   T/F +48 32 6110938

BNP Paribas Bank Polska : 02 1600 1462 1891 2698 9000 0001
Bank Spółdzielczy Pszczyna: 62 8448 0004 0037 5964 2000 0002

Zarząd

Prezes Zarządu – Dariusz Zawrzykraj

dariusz.zawrzykraj@dynamic.pl

+48 502 358 888

Dyrektor ds. Finansów i Rozwoju –

Jacek Smutkiewicz

jacek.smutkiewicz@dynamic.pl

+48 601 413 045

Kierownik Biura Zarządu

Anna Szymanowska

anna.szymanowska@dynamic.pl

+48 668 258 014

Pełnomocnik Zarządu ds. Prawnych

Wojciech Papis

wojciech.papis@dynamic.pl

+48 512 576 737

Produkcja

Kierownik Produkcji 
Lidia Winiarczyk – Jamróz

lidia.winiarczyk@dynamic.pl

+48 509 454 842

Główny Technolog – Wojciech Pudełko

wojciech.pudelko@dynamic.pl

+48 512 731 532

Utrzymanie Ruchu – Mirosław Wilk

miroslaw.wilk@dynamic.pl

 

Kierownik Magazynu – Krzysztof Sikora

krzysztof.sikora@dynamic.pl

+48 698 623 397

Handel

IT & Marketing Manager 

Bartosz Szymanowski

bartek@dynamic.pl

+48 668 009 894

Kierownik Działu Obsługi Klienta

Adrianna Czopik

adrianna.czopik@dynamic.pl

+48 500 625 726

Koordynator Sprzedaży – Mirosław Waluś

miroslaw.walus@dynamic.pl

+48 883 301 915

Koordynator Sprzedaży – Daniel Dragan

daniel.dragan@dynamic.pl

+48 502 368 888

Export/Import

Dyrektor ds. Eksportu – Jacek Słota

jacek.slota@dynamic.pl

Specjalista ds. Eksportu 

Anastasia Potapenko

anastasia.potapenko@dynamic.pl

+48 574 148 498